Lista blogów » Adriana EmFashion

Delicate and Feminine Red Nissa Dress

Zobacz oryginał

Nie wiem jak to się stało ale nie zamieściłam tej stylizacji wcześniej.

Kiedy zima, wiatr i mróz za oknem, każdy chciałby nacieszyć oko wakacyjnym i letnim klimatem.

Zdjęcia zostały wykonane 1 czerwca w Dzień Dziecka. Zabrałam wtedy synka na wspólne zdjęcia, ale nie był zachwycony tym, że mama i ciocia fotograf są zajęte sobą a nie nim. 

Panowała wówczas pierwsza fala covid i żłobki były zamkniete, dlatego zabrałam synka ze sobą.

Kacperek zazwyczaj nie ma nic przeciwko wspólnym sesjom, gdyż wykorzystujemy ten czas również na zabawę, zrobienie kilku wspólnych ujęć. Jest to też okazja do tego by posiedział w aucie cioci fotograf, co nie zdarza się często, więc jest zachwycony taką możliwością.

Kacperek lubi też jazdę samochodem, często zmieniamy plener więc radość podwójna.

Ale przechodząc już do stylizacji. Sukienka z dzisiejszego posta raczej do odważnych należy. Długo nosiłam się z zamiarem czy ją w ogóle pokazać. Można zarzucić, że jest to koszulka nocna, ale jest to propozycja imprezowa, wieczorowa i kobieca zarazem.

Nigdy nie miałam 100% jedwabnej sukienki. Jest lekka jak piórko, bardzo delikatna i przewiewna, jak mgiełka.

Dress: Nissa Heels: Reserved Earrings: Zara

0113%2B%25282%2529.jpg

Follow me on:

Będzie idealna do szpilek, pięknej torebki, kolacji, randki, imprezy. I raczej też dla szczupłej osoby, ponieważ nie jest dopasowana i nie podkreśla sylwetki.

Sukienka nie podkreśla talii, a gdyby nawet pokusić się o pasek to uważam, że podeszłaby zbyt wysoko do góry jeszcze bardziej eksponując nogi. To natomiast groziłoby pokazaniem światu tego czego nie chcemy. Więc komfortu brak.

0121.jpg


0133.jpg


0142.jpg


0146.jpg

Do mojego wzrostu mogłaby być te 10 cm dłuższa, wówczas czułabym się w niej pewniej. Siedzenie w izoloacji odbiło się u mnie wówczas na przyroście wagi, dlatego uważam, że lepiej prezentowałaby się ta sukieneczka na kimś szczuplejszym.

Mam też szerokie ramiona, a cienkie ramiączko jeszcze bardziej je eksponuje. Zdecydowanie korzystniej prezentują się na mnie szersze ramiączka.

Mam też wrażenie że boki sukienki są nieco dłuższe, asymentryczne, ale prawdopodobnie biust przód sukienki nieco unosi.

0120.jpg


0127.jpg

0114.jpgAle ocenę stylizacji zostawiam Wam. Co sądzicie o tej czerwonej piękności? Ubrałybyście?

my.jpgZaloguj się, żeby dodać komentarz.