Lista blogów » MustHaveFashion.pl

Czy blogerki wstydzą się swoich stylizacji?

Zobacz oryginał

Codziennie przeglądam dziesiątki zdjęć modowych blogerek. Dziś naszła mnie taka refleksja… patrzę na te zdjęcia w lasach, w starych fabrykach czy w kamieniołomach i zadaję sobie pytanie… czy blogerki wstydzą się swoich stylizacji?

Jedną z ostatnich sesji do bloga robiłam sobie pod bardzo ruchliwym centrum handlowym w Lublinie, ostatnią zaś pod dużym biurowcem. Oczywiście robienie zdjęć zawsze wzbudza czyjąś ciekawość, kilka osób krytycznie spojrzało na moje ubrania, tyle że ja kompletnie się tym nie przejęłam. Przecież nie będę się ukrywać, skoro ja się tak serio ubieram i nie jest to tylko moja stylizacja „na bloga”.

Niemniej patrze na te wszystkie zdjęcia wymyślnych stylizacji, z litami (które widzę głównie na zdjęciach, na ulicach z lupą ich szukać), ze zwiewnymi sukniami, z neonowymi marynarkami i zadaję sobie pytanie – dlaczego ja tych dziewczyn nie widzę na ulicy? Dlaczego zdjęcia wykonywane są nie tam, gdzie bywa się na co dzień, tylko dziewczyny ukrywają się w miejscach, w których nikt ich nie widzi?

Owszem, niektóre takie miejsca jak stare fabryki, lasy czy garaże mają swój klimat i część dziewczyn robi sobie tam zdjęcia właśnie tylko ze względu na ciekawe tło. Jednak nie mogę oprzeć się wrażeniu, że wiele dziewczyn stosuje takie miejsca jako swoje bunkry, bo w takich strojach, jakie pokazuja, w życiu nie wyszły by pod ruchliwe centrum handlowe i nie zrobiły sobie tam zdjęć. O zgrozo, moim zdaniem blogerek ubierających się pod bloga jest coraz więcej. Niemniej to tylko moje prywatne spostrzeżenia, może macie inne? To tyle na dziś, wracam do cieszenia się z pierwszego dnia lata!


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.