Lista blogów » ashplumplum
czerwony kapturek
Zobacz oryginał pon., 18/11/2013 - 17:30Istne szaleństwo panuje w mojej szafie, a pomyśleć, że rok temu miałam 2 kurtki zimowe i nosiłam je na zmianę, a teraz... ich ilość została przekroczona o ponad dwadzieścia sztuk. Górują rozmaite futra z secondhandów kupione za grosze oraz kolorowe płaszcze z romwe. Jednak żeby nie było tak cudownie i kolorowo - mam ogromny deficyt w swetrach. Moje wymagania widocznie są za wielkie jak na realia sieciówek. Wszędzie są takie same modele.
Teraz, gdy wychodzę ze szkoły to robi się już ciemno, a jeszcze sama nie posiadam aparatu, więc wykonanie dla Was zdjęć jest ogromnym problemem. Chociaż obiecuję Wam starać się jak tylko mogę, aby posty pojawiły się raz w tygodniu.
W dzisiejszym poście zamienniki - buty tk maxx, chociaż trochę przypominają mi moje wymarzone buty z kolekcji Isabel Marant by h&m. Torebka kupiona za ok.40 zł + naszyjnik, zastępują mi upatrzoną torebkę z h&m, która kosztowała kilkukrotnie więcej. Do tego płaszczyk, który pochodzi ze sklepu romwe, jednak kilku dni temu widziałam taki sam w zarze. Warto szukać perełek, za małe sumy:)
coat-romwe
belt-newlook
hat-sh
pants-vila
bag-nn
necklace-mykpyk
shoes-tk maxx
bracelet-ShvedkaJewelry
ring-diva
fot.Tamara Medyńska
Ash;*
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



