Lista blogów » Mis Marli

CZERWIEC 2017 - PODSUMOWANIE MIESIĄCA | KAJAKI & ROWER

Zobacz oryginał
1.JPG
Mamy to! W końcu są wakacje, a z nimi odpoczynek, słońce, pyszne lody, wyjazdy nad wodę, przejażdżki rowerem przy zachodzie słońca. Czego chcieć więcej?! :P Ja w tym roku w końcu gdzieś wyjadę, jednak może na razie, żeby nie zapeszać, cel naszej podróży zostawię w tajemnicy :D A Wy jakie macie plany na wakacje?


Czerwiec upłynął mi naprawdę szybko. Spędziłam go przede wszystkim na uczelni pisząc egzaminy, albo w domu przygotowując się na nie. Jednak znalazłam też czas na rozrywkę i spotkania z przyjaciółmi, a zaraz po zakończonej sesji spędziłam czas kreatywnie robiąc półkę do pokoju, ale o tym za chwilę :D 

BLOG

Najpopularniejszy post ostatniego miesiąca: CZARNA MAXI |NASZYJNIK ORIGAMI DEDICANTE

Co u mnie?

W czerwcu udało mi się wyjść do kina na film „Ostra noc”. Miałam ochotę iść też na „Baywatch. Słoneczny patrol „ i „Ponad wszystko” jednak na to zabrakło czasu :( Oj, ale kiedyś nadrobię :D
Co do samego filmu to pomimo złych recenzji, które czytałam to film mi się spodobał. Fakt, momentami był nudny i przewidywalny, jednak były momenty zabawne i zaskakujące :) 

2.jpg

Źródło plakatu: www.kinówki.pl
Byłam również na kajakachze znajomymi. Uwielbiam spędzać czas nad wodą i już nie raz Wam to mówiłam :) Na kajakach byłam również rok temu i na tej samej trasie. Tym razem już takich emocji nie było, jednak nadal uważam, że to świetny pomysł na spędzenie weekendu :) 
3.jpg
Tak już wspomniałam na początku, zaraz po zaliczonych egzaminach wzięłam się za robienie półki z palety. To była spontaniczna decyzja. Znalazłam paletę w garażu i postanowiłam, że będzie to moja półka na kosmetyki, którą postawię przy lusterku :) Jako, że mam maleńki pokój paleta pasuje idealnie. Przytarłam ją papierem ściernym, wycięłam 3 prostokąty, które przybiłam na górę, na środek i na dół bym mogła ustawiać w tych miejscach rzeczy, pomalowałam 2 razy i oto jest moja półka, w której przechowuję kosmetyki :) A kosztowała jedynie 34 zł, bo tyle zapłaciłam za farbę. Myślę jeszcze nad jej wykończeniem, ponieważ jak na razie nie jestem zachwycona z efektu końcowego :) 
DSC_0119-tile.jpg
W czerwcu spędziłam trochę czasu na rowerze.  Kupiłam sobie prosty licznik i w końcu wiem ile pokonuję kilometrów podczas takiej mojej przejażdżki po okolicy. W tym roku dość późno wyciągnęłam rower z garażu, bo dopiero w połowie czerwca, więc i kilometrów nie przejechałam zbyt wiele. Mój wynik to 32 km. W lipcu na pewno będzie ich więcej  :)
gh.jpgMigawki z Instagrama:

INSTAMIX.gif

Ulubieniec miesiąca: Semilac SemiBeats by Margaret Tiny Rose 516
Kolor jest piękny. Jestem wielką fanką nudziaków i czerwieni na paznokciach, jednak ten kolor podoba mi się tak bardzo, że jak tylko ściągnę moją aktualną hybrydę znowu sięgnę po ten lakier. Jest cukierkowy, słodki,  idealny na lato.   
DSC_0177.JPG


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.