Oto co przywiozłam z Chorwacji.Ubrań tam nie zakupiłam, ale za to zrobiłam zapas słodyczy, które będą czekały na odpowiednią okazję.Do tego jeszcze kupiłam Ajwar czyli coś jak ketchup tylko składnikami są: przetarta papryka, bakłażan i pomidor :)Jadłyście już jakąś z tych rzeczy? :D
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.
Prowadzisz blog o modzie?Zarejestruj się i dołącz do najlepszych blogerek w Polsce!
*****
PARTNER
ŚCIĄGNIJ NA SWÓJ BLOG