CLASSIC black and white
Zobacz oryginał wt., 17/11/2015 - 20:04Nie da się ukryć, że blog trochę podupadł. Nigdy nie wykazywałam się wybitną regularnością, ale to co się dzieje w ostatnich tygodniach (miesiącach?) przebija wszystko. Nie mam czasu robić zdjęć. Gdy już uda się jakieś zrobić, nie mam czasu ich "obrobić", ani wykrzesać z siebie kilku zdań do posta. Szczerze mówiąc, niechodzi tylko o czas - chęci też braknie. Może to jesienno-zimowe przesilenie? Nie wiem, czas pokaże.
Tymczasem udało mi się zrobić jesienną (pierwszą? drugą w tym sezonie?) sesję. Jest to taki weekendowy zwyklak - idealny na spacer, ale sprawdzi się też na zakupy, do szkoły lub uczelnię. Mam na sobie czarne jeansy, czarny sweter i czarną a'la skórzaną kamizelkę w stylu ramoneski. Jako, że jest zimno - na głowie mam czarną czapę. Jedynym kolorystycznym kontrastem są białe sportowe buty. Myślę, że całość wygląda ciekawie.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.
















