Lista blogów » Try To Save It

Checkered Coat

Zobacz oryginał
Witajcie!

Kraciaste okrycia wierzchnie od lat mają mocną pozycję w świecie mody. Najlepiej jeszcze aby były grube, wełniane i  elegancko wyglądały. Szary płaszcz w kratę Księcia Walii sprawia, że nawet zwykłe jeansy i czarny golf wyglądają razem inaczej - zdecydowanie niebanalnie. Książęcy wzór zapożyczony z męskiej garderoby na dobre skradł nasze serca i króluje również w damskich szafach. Wąskie poziome i pionowe linie przecinają się na tkaninie tworząc oryginalną biało-czarną kompozycję. Jest na niej drobna pepitka składająca się na kwadratowe bloki, cieniutkie prążki i szersza, czasami kolorowa krata overcheck. Taki wzór umożliwia duże pole do manewrowania dodatkami i sprawia, że ubranie z kratą księcia Walii jest bardzo uniwersalne. 

Dziś prezentuję Wam moją kompozycję utrzymaną w lekko grunge'owym klimacie, ale jednocześnie ciepłą i idealną na zimę. Proste i czarne dodatki, wiązane botki na platformie oraz ciemna baza tworzą fajne tło dla wyrazistego, dwurzędowego płaszcza. Ja jestem w nim absolutnie zakochana! 

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg


5.jpg


6.jpg


7.jpg

Zdjęcia: Asio

Płaszcz | Coat: Shein / Sweter | Jumper: eButik / Jeansy, Beanie i Rękawiczki: Sinsay / Plecak | Backpack: Reserved / Botki | Boots: SH 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.