Lista blogów » BlackAndWhiteFashion

Changes ...

Zobacz oryginał
Witajcie !!!
Dzisiaj Mikołajki a ja zmęczona po całym tygodniu i dniu spędzonym w szkole  nie mam typowo mikołajkowego posta. Dobrze, że mam jeszcze kilka zaległych  sesji. 
Miałam trochę inne plany dodawania postów ale jak to w życiu bywa, nie wszystko da się ułożyć po swojemu. Chciałam  pokazać wszystkie sesje jeszcze ze stara fryzura i z hukiem ogłosić, że dokonałam czegoś wyjątkowego. Tak, takich krótkich włosów dawno nie miałam, jeżeli w ogóle.
Pamiętam komentarz Ani, która zadała w nim pytanie, jak zmieni mnie  szkoła do której chodzę.  Przyznam, że początkowo  nie dotarł do mnie ten komentarz.  Jednak z czasem widzę, że  szkoła zmienia. Powoli zmienia mnie i moje życie.  Najbardziej widoczna zmianą jest oczywiście fryzura. Zawdzięczam ja mojej koleżance z ławki. Zaprosiła mnie do salonu fryzjerskiego swojej mamy.  Idąc tam wcale nie miałam zamiaru aż tak się odmienić, ale ... stało się. Nie, nie żałuje ale długo nie mogłam się przyzwyczaić. Dopiero teraz, gdy minęło kilka tygodni i włosy trochę odrosły mogę napisać, że czuję się dobrze. 
W ostatnim poście Krysia napisała mi, że powinnam zmienić oprawki.  Jestem zadowolona z tych, co mam ale jak już wspomniałam zmiany napierają na mnie a ja się wcale nie bronię. Zamierzam wybrać się do optyka i po przymierzać takie bardziej wyraziste.

Dzisiaj jednak jeszcze jedna, ostatnia sesja w dłuższych włosach. To druga stylizacja Agnieszki, autorki bloga Gneshka  którą popełniła  moja ulubiona fotograf, Kasia Filipczak.
Kamizelka i torebka pochodzą z butiku BUTIQ
Jeszcze raz dziękuję, dziewczyny.

gneshka%2Bsonia%2Bkasia%2Bfilipczak%2B2.


gneshka%2Bsonia%2Bkasia%2Bfilipczak%2B6.


gneshka%2Bsonia%2Bkasia%2Bfilipczak%2B7.


gneshka%2Bsonia%2Bkasia%2Bfilipczak%2B3.


gneshka%2Bsonia%2Bkasia%2Bfilipczak%2B11


gneshka%2Bsonia%2Bkasia%2Bfilipczak.jpg


gneshka%2Bsonia%2Bkasia%2Bfilipczak%2B9.


gneshka%2Bsonia%2Bkasia%2Bfilipczak%2B5.


gneshka%2Bsonia%2Bkasia%2Bfilipczak%2B4.


gneshka%2Bsonia%2Bkasia%2Bfilipczak%2B10


gneshka%2Bsonia%2Bkasia%2Bfilipczak%2B8.


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.