Lista blogów » Gneshka

Call It What You Want

Zobacz oryginał


Aby nie przynudzać nie będę się rozpisywała nad powodem, przez który posty niestety ostatnio się nie pojawiały. Na swoje małe usprawiedliwienie mogę tylko napisać o złośliwości rzeczy martwych (awaria aparatu). W ramach przeprosin mogę obiecać Wam, że w najbliższym czasie na pewno pojawi się kilka notek. Czas swoich ferii postaram się wykorzystać w jak najbardziej efektywny sposób.


A przechodząc do konkretów, to dzisiaj możecie zobaczyć zestaw z moimi ostatnio ukochanymi spodniami?! a raczej "spodnio-legginsami". Nie są one cienkie mimo swojej formy i nie marznę. Do tego koszula, którą kupiłam w czasie tegorocznych wyprzedaży. Ostatnio koszule w motyw kraty bardzo mi się spodobały, więc wszystko możliwe, że kilka takich rzeczy przybędzie w mojej szafie.


PS. Pozdrawiam wszystkich, dla których właśnie zaczęły się upragnione ferie zimowe! Trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie :)


DSC_3611xbl.jpg
DSC_3586xxbl.jpg
DSC_3596xbl.jpg
DSC_3606xbl.jpgDSC_3619xbl.jpg
[koszula-Bershka %/spodnie-Zara/płaszcz - H&M/ buty- Stradivarius% /okulary - Reserved/ torebka, czapka (fake fur), rękawiczki, bransoletki - no name]♥♥♥
GneshkaZaloguj się, żeby dodać komentarz.