Lista blogów » wantataste
Bordowy szalik.
Zobacz oryginał pon., 04/02/2013 - 16:20Od dłuższego czasu marzył mi się bordowy szalik. Udało mi się taki znaleźć dopiero na wyprzedażach. Chociaż mam nadzieję, że mrozy się kończą, uważam, że to dobry zakup. Ten czarny płaszcz wygląda znacznie lepiej w połączeniu z takim dodatkiem.
Z niecierpliwością czekam na ciepłe dni i wiosenne stylizacje. Powoli zaczynam porządkować swoje ubrania, więc spodziewajcie się nowych rzeczy na sprzedaż - TUTAJ.
Mam również dobrą wiadomość dla tych, którzy systematycznie wypytują o farbowanie włosów. Następny post będzie dotyczył właśnie koloryzacji :)









płaszcz: oasap | szalik: zara | spodnie: stradivarius | torba: H&M | t-shirt: H&M | kardigan: mango
Z niecierpliwością czekam na ciepłe dni i wiosenne stylizacje. Powoli zaczynam porządkować swoje ubrania, więc spodziewajcie się nowych rzeczy na sprzedaż - TUTAJ.
Mam również dobrą wiadomość dla tych, którzy systematycznie wypytują o farbowanie włosów. Następny post będzie dotyczył właśnie koloryzacji :)









płaszcz: oasap | szalik: zara | spodnie: stradivarius | torba: H&M | t-shirt: H&M | kardigan: mango
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



