Lista blogów » BrownSkinLady

Blue & pink tropics

Zobacz oryginał
Witam :)

3.png

Pisałam ostatnio, że kocham palmy. Tutaj jest na to dowód :)
Zaatakowały tropikalne upały, w to mi graj. Gdy wychodzę z pracy, z klimatyzowanego pomieszczenia i odczuwam to uderzenie ciepła - to jest to. Odczuwam, że żyję. Nie ma co, lato w tym roku mnie rozpieszcza :)

1.png

4.png

6.png

5.png

2.png

I'm wearing:

Tunika - H&M
Buty - czasnabuty.pl




Zaloguj się, żeby dodać komentarz.