Blogerki warte Poznania- upominki od sponsorów
Zobacz oryginał śr., 02/10/2013 - 16:23Podczas Spotkania blogerek w Poznaniu otrzymałyśmy kilka upominków od sponsorów,którzy umilili nam pobyt w BonBon Cafe :)
W związku z tym pojawi się tu już niedługo kilka ciekawych ( mam nadzieję ) recenzji i stylizacji ponieważ jednym z sponsorów był butik LOLA.
Zestaw od ORIGINAL SOURCE
Szampon i odżywka od PILOMAX
Zestaw maseczek od EFEKTIMY
Kolorówka od PAESE
Kolorówka od QUIZ
Biżuteria od PISTIL i MADCAT oraz dodatek od LOOMEXU
Od ArtGarden otrzymałyśmy 15 % zniżki przy pierwszych zakupach + słodki upominek:)
Miałam ogłosić dzisiaj konkurs ale niestety nie dam rady tego dziś zrobić ale bądźcie czujni! :)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



