Black&white
Zobacz oryginał pt., 04/04/2014 - 18:32Czerń i biel. Dwa podstawowe kolory, pasują na każdą okazję, zawsze dobrze wyglądają. Elegancja i prostota w jednym. Dlatego to właśnie te kolory ostatnio "panują" w moich ulubionych stylizacjach. Dziś postawiłam na przewagę bieli by nie wyglądać zbyt ponuro w słoneczny dzień. Białe spodnie należą do tych z którymi bym się najchętniej nie rozstawała. Wczoraj w nocy zainspirowałam się dzięki reklamie Romwe.com, którą wrzuciłam na bloga i postawiłam na czarno-białą bluzkę w poprzeczne paski. Dziecięca katana to kolejna rzecz, której bym za nic nie oddała, jednak przy 23 stopniach ciepła nawet nie była mi potrzebna. Całość zdobią różnego rodzaju perełki i naszyjnik z koralików. Nawet na paznokciach wylądowała pierwszy raz od dobrych kilka lat czerń
Jak Wam się podoba taki look? :)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



