Lista blogów » Fashionsmachines

Black&white

Zobacz oryginał

Czerń i biel. Dwa podstawowe kolory, pasują na każdą okazję, zawsze dobrze wyglądają. Elegancja i prostota w jednym. Dlatego to właśnie te kolory ostatnio "panują" w moich ulubionych stylizacjach. Dziś postawiłam na przewagę bieli by nie wyglądać zbyt ponuro w słoneczny dzień. Białe spodnie należą do tych z którymi bym się najchętniej nie rozstawała. Wczoraj w nocy zainspirowałam się dzięki reklamie Romwe.com, którą wrzuciłam na bloga i postawiłam na czarno-białą bluzkę w poprzeczne paski. Dziecięca katana to kolejna rzecz, której bym za nic nie oddała, jednak przy 23 stopniach ciepła nawet nie była mi potrzebna. Całość zdobią różnego rodzaju perełki i naszyjnik z koralików. Nawet na paznokciach wylądowała pierwszy raz od dobrych kilka lat czerń

DSC_0019.JPG


DSC_0020.JPG


DSC_0028.JPG


DSC_0051.JPGDSC_0044.JPG


DSC_0054.JPGDSC_0050.JPG


DSC_0057.JPG


DSC_0008.JPG


DSC_0037.JPG


DSC_0011.JPG


DSC_0042.JPG
// spodnie,bluzka : nn // katana :  Lady Bird // trampki : VANS // bransoletki : DIY //


Jak Wam się podoba taki look? :)

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.