Lista blogów » BrownSkinLady

Black & Pink

Zobacz oryginał
Hej :)

2.png

Cześć wiosno w grudniu. Dziś tak ładnie,a dawno już nie było strojów dnia. Uwielbiam połączenie czarnego z różem, czerń i róż to dla mnie najukochańsze kolory, i do tego tak pięknie prezentują się razem <3

Cały ootd czarny, ale przełamany przepiękną marokańską różową chustą. I usta, obowiązkowo różowe :)

4.png


3.png


5.png


1.png

I'm wearing: 

Chusta/scarf - www.etnoswiat.pl tutaj/here
Kurtka/jacket - NewYorker
Legginsy/leggins - lidl.pl
Buty/shoes - CCC
Torebka/bag - wittchen via lidl, moje przemyślenia tutaj/here




Zaloguj się, żeby dodać komentarz.