Lista blogów » wantataste
Black and white
Zobacz oryginał wt., 17/03/2015 - 17:30Witajcie! Dzisiaj stylizacja utrzymana niemal w całości z klasycznego połączenia czerni i bieli. Wkrada się do niej niewielki akcent kolorystyczny w postaci malutkiej torebki oraz szminki. Ostatnio pogoda nam dopisuje, dlatego zdecydowałam się na odrobinę cieńszy płaszczyk i eleganckie czółenka zamiast botków. Z każdym dniem coraz bardziej czuć wiosnę w powietrzu. Już nie mogę się doczekać! Przygotowaliście już swoją szafę na nowy sezon? Co się znalazło na Waszej liście "must have"? :)
zdjęcia: furioussquirrel
płaszcz: sheinside | top: new yorker | spódnica: H&M | torebka: Furla | buty: czasnabuty
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.











