Lista blogów » BrownSkinLady
Biegiem...
Zobacz oryginał ndz., 07/07/2013 - 16:04Przygotowuje sie do biegu o puchar mojego zakladu pracy, ktory odbedzie sie we wrzesniu. Moim celem jest przebiec 10 km ponizej godziny z jak najmniejszym wysilkiem. Na dzis sytuacja przedstawia sie nastepujaco.
Jeszcze jest sporo do zrobienia. Po powrocie z biegania az kapie mi z wlosow. Gdy osiagne czas ok 55 min bede sie czula przygotowana na maxa :)
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



