Lista blogów » BrownSkinLady

Bieganie?

Zobacz oryginał

  Mamy kalendarzową wiosnę. Temperatury jeszcze zimowe, ale już myślę o sezonie. Na bieganie. No wiem, można biegać cały rok, w zeszłym roku biegałam i zimą, ale teraz jakoś inaczej. Boję się, że mnie przewieje, wiatr jest ostatnio okrutny. Niech mnie ktoś kopnie w zadek i wygoni na dwór, albo lepiej, niech się ktoś ze mną założy, że przebiegnie więcej, to mnie zmotywuje.

  Teraz, po zmianie czasu, jest jaśniej, nie mam już wymówki, że ciemno i ktoś mnie wciągnie w krzaki. A tak przecież fajnie wrócić po 10 km i się cieszyć, że pobiegane. Już nie pamiętam za dobrze tego uczucia. Ale, kwiecień będzie mój. I proszę foteczki przed startem, w trakcie z moja faciata nie nadaje się do publikacji :)

1.png


2.png


3.png



Pozdrawiam Was ciepło :)

ps. jak otrząsnę się po zimie, będą stylizacje ;)

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.