Lista blogów » BlackAndWhiteFashion

Biały - moja nowa miłość

Zobacz oryginał
DSC_7738.JPG



rl9cmv.pngb5qozm.png23h1sp3.png

Zmian ciąg dalszy. Spotkałam się już z paroma uwagami dotyczącymi anglojęzycznych tytułów. Sama nie wiem, dlaczego  tłumaczyłam je na angielski.  Dojrzałam i od tego posta tytuły będą w ojczystym języku.
Jak mówi tytuł, mam nową miłość. Na ulicach, blogach i w sklepach szukam stylizacji w bieli, szczególnie w wersji "total look" ( znowu angielski !). "Total white look" po polsku też brzmi ładnie - cała na biało. Takie stylizacje to nie nowość, projektanci pokazują swoje białe propozycje już od kilku sezonów. Mnie jednak wzięło teraz i przeglądam sobie wszystkie te  projekty szukając inspiracji. Utarło się, że biały poszerza i jest zarezerwowany tylko dla szczupłych. No i co z tego? My, z pełniejszymi kształtami też chcemy! Osobiście uważam, że biel w większym  rozmiarze też może być przyjemna dla oka. Jak myślicie?
W ostatnim poście była biel w wersji eleganckiej, dzisiaj  propozycja niemalże sportowa.  Tak biegałam ostatnio po mieście załatwiając furę spraw.  

DSC_7748.JPG


DSC_7781.JPG


DSC_7789.JPG


DSC_7795.JPG


DSC_7797.JPG


DSC_7804.JPG


DSC_7822.JPG


DSC_7836.JPG


DSC_7849.JPG


DSC_7867.JPG


DSC_7882.JPG


DSC_7899.JPG


DSC_7915.JPG


DSC_7921.JPG


DSC_7724.JPG

DSC_7792.JPG


DSC_7900.JPG


DSC_7905.JPG

KOSZULA - RESRVED / SPODNIE - F&F / TOREBKA - PAULINASCHAEDEL / FOTO - JUNIOR


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.