Babeczka |
Zobacz oryginał pon., 06/06/2016 - 13:34Wakacje, wakacje. Moje trwają i trwają. Zaczyna mnie trochę nosić od siedzenia od kilku dni w domu. w ten weekend miała miejsce impreza urodzinowa mojej babci z okazji 80-tych urodzin oraz wczoraj moje ostatnie naście! Mam 19 lat. Ostatnio był dla mnie mega zwariowany czas, wszędzie w biegu, pośpiechu. Teraz chwilka wytchnienia. a co u Was?
Dziś pokażę Wam kolejną stylizację. Rolę główną pełni piękna sukienka oraz torebka babeczka. Zakochałam się w takich kreatywnych torebkach. Już powoli brakuje mi na nie miejsca :D Do torebki mały portfelik - poręczny, ma przegródki na karty, mieszczą się w nim polskie banknoty. Na nogach moje nowe conversy - białe ze skórki - wygodne, ładne, jak dla mnie must have na wiosnę/lato. Biżuteria to urocze kolczyki kokardki i gotowe. Dziewczęca stylizacja idealna na letnie dni. Podoba Wam się?
torebka - KLIK | sukienka - KLIK | kolczyki - KLIK | portfel - KLIK | buty - converse | okulary - primark
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.





