Asymetria i falbany
Zobacz oryginał śr., 22/08/2012 - 19:35Czas na urlopie mija zdecydowanie za szybko. Na szczęście jeszcze prawie tydzień przyjemności przede mną :)
Dzisiejsze zdjęcia były robione w "locie", bo złapała nas niezła ulewa i burza. Asymetryczna sukienka jest już w mojej szafie dość długo, kupiona na allegro za grosze. Ma w sobie potencjał, który nie tak od razu w niej odkryłam.
P.S. Wczoraj byłam w Berlinie, oczywiście pierwszy punkt jaki zaliczyłam to zakupy w Primarku. Pojawiło się parę nowości w mojej szafie które pokażę Wam w następnym poście :)


Sukienka- Villa- Allegro- ok. 20 zł
Sweterek- Cropp Town
Pasek- Primark- 2 funty
Torebka- Matalan
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



