Lista blogów » My Little Empire Fashion

Anja Rubik Exclusive Collection

Zobacz oryginał
Mohito – polska marka odzieżowa, która bardzo dobrze się rozwija. Jest trendowa, a jej kolekcje aspirują do mody z wybiegów. Stąd doczekaliśmy się projektów samej Anji Rubik.
123.jpg125.jpgZaprojektowała ubrania, które odzwierciedlają jej styl. Rzeczy są minimalistyczne, bardzo szykowne, w stonowanych kolorach i kobiece. Modelka w jednym z wywiadów mówiła, że wyjęła wszystkie swoje rzeczy z szafy i zobaczyła czego nie ma, a chciała by posiadać.
W kolekcji znajdują się asymetryczne koszulki, topy z inicjałami Anji, swetry, rurki i kurtki z frędzlami oraz koszule. Płaszcze, marynarki, skórzane buty, sukienki, jedwabne spódnice czy dodatki. Każda fanka mody znajdzie coś dla siebie.

Jak dla mnie ubrania z linii Anja Rubik Exclusive Collection jest na bardzo dobrym poziomie. Lubię styl Anji i jak dla mnie jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w Polsce i na świecie. Co mnie urzekło w tych projektach? Minimalizm, swoboda i elegancja. Top z inicjałami modelki, płaszcz, kurtka z frędzlami i asymetryczna koszula to moje numer jeden.
129.jpg132.jpg


Więcej takich świetnych projektów a Mohito może stać się jedną z najlepszych modowych marek w Polsce, a może i na świecie.

Kolekcja trafiła 14 listopada do sklepów.
111.jpg

113.jpg

114.jpg

115.jpg

116.jpg

117.jpg

118.jpg

127.jpg

128.jpg

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.