74. RED TABS
Zobacz oryginał ndz., 23/09/2012 - 00:00Przepraszam za brak nowego outfitu, ale nie mam czasu.
Może jutro coś się uda, bo mam wolny (chyba?) dzień.
Dziś szybko zarzucę kilkoma zdjęciami z wakacji.
Ehh jaka byłam opalona.. Wam też tęskno za tym ciepełkiem?
Mnie od kilku dni napastuje katar (problemy z zatokami) i chyba łapie mnie jakaś choroba.. :(
Czerwone haremki z beżowym t-shirtem.
Niestety za wiele nie widać, ale teraz nic więcej nie jestem w stanie zrobić.
Mam nadzieję, że to nadrobię.
DIGART
SZAFA (sprzedaż ciuszków) 


T-shirt- house
spodnie- nn
pasek- nn
bransoletki- atmosphere
dodatkowo niewidoczne na zdj:
torba- blanco accessories
jazzówki- house
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



