Lista blogów » Sandicious: moda & diy

5 pomysłów na prezent na chrzciny

Zobacz oryginał

Prezent na chrzciny spędza sen z powiek nie jednej osobie. Choć wybór jest ogromny, to często zastanawiamy się, jaki upominek będzie najlepszy. Przedstawiam 5 pomysłów na prezent na chrzciny, które można podarować jako upominek lub dodatek do głównego prezentu.

5 pomysłów na prezent na chrzciny

Prezent na chrzciny powinien być wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Dobrze, aby stanowił pamiątkę na całe życie. Jako, że jestem zwolenniczką personalizowanych prezentów, to uważam, że będzie to strzał w 10! Upominki z napisem np. imieniem dziecka, datą jego urodzin itd., sprawdzą się jako prezent, a także jako dodatek do prezentu głównego. Dziś chciałabym przedstawić Wam 5 pomysłów na prezent na chrzciny. Wszystkie upominki znajdziecie w sklepie MyGiftDNA.

1.Ramka z odlewem na rączkę i stópkę

Ramka z odlewem na rączkę i stópkę to wyjątkowy pomysł na dodatkowy upominek na chrzciny. Niezwykle sentymentalna, będzie stanowić pamiątkę na całe życie. tak jak w przypadku innych produktów, i tu mamy możliwość spersonalizowania, dodając np. imie dziecka czy jego datę urodzenia.

prezent-na-chrzciny-ramka-odlew.jpg

2.Album na zdjęcia

Tradycyjny album na zdjęcia to wspaniały pomysł na upominek, niezależnie od okazji. Zamknięte w papierowych zdjęciach wspomnienia, do których można powrócić po wielu latach, z pewnością ucieszy każdego. Możliwość spersonalizowania sprawia, że prezent jest indywidualny. W sklepie MyGiftDNA mamy możliwość dodania np. imienia dziecka albo stworzyć album z datą chrztu.

prezent-na-chrzciny-1.jpgprezent-na-chrzciny-2.jpg

3.Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej

Medalik z wizerunkiem Matki Boskiej to jeden z najpopularniejszych pomysłów na upominek. Jeszcze jak byłam mała, to był to jeden z głównych pomysłów na prezent. I ta tradycja przetrwała aż do dzisiaj. W przeciwieństwie do starych czasów, obecnie mamy ogromny wybór. Sklep MyGiftDNA oferuje m.in. złote medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej, wykonane ze złota próby 585. Za jego wyjątkowość odpowiada przede wszystkim piękne, eleganckie pudełko, na którym można dodać grawer.

prezent-na-chrzciny-ramka-medalik.jpg

4.Personalizowane body

Nie ma najmniejszej wątpliwości, że body to absolutny must have. Ich nigdy za wiele. Wyjątkowe są body personalizowane np. z imieniem dziecka, jego datą i miejscem urodzenia. Nie tylko posłużą jako ubranie, ale będą również pamiątką. Taki prezent będzie świetnym dodatkiem do upominku na chrzciny. W MyGiftDNA mamy naprawdę spory wybór. Do tego body dostępne są w kilku rozmiarach:

  • 0-3 miesięcy
  • 3-6 miesięcy
  • 6-9 miesięcy
  • 9-12 miesięcy

prezent-na-chrzciny-body2.jpg

prezent-na-chrzciny-ramka-body.jpg

5. Metryczka urodzeniowa na płótnie

Doskonałym dodatkiem do prezentu na chrzciny, będzie nietuzinkowa metryczna. Upamiętnia narodziny dziecka, a do tego stanowi pamiątkę na całe życie.

prezent-na-chrzciny-ramka-metryczka.jpg

 

Artykuł 5 pomysłów na prezent na chrzciny pochodzi z serwisu MODA URODA LIFESTYLE.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.