Lista blogów » Ada Zet

339. Pomysły na prezent dla chłopaka - drewniany zegarek

Zobacz oryginał
annie-spratt-rR59irzeUl0-unsplash.jpg

Co prawda Dzień Chłopaka już za nami, ale pytanie: co kupić chłopakowi przewija się u mnie również w innych dniach roku. Wbrew pozorom to wcale nie jest taka prosta sprawa. Prezentem może być książka, gra, własnoręcznie zrobiony upominek albo stylowy gadżet lub zegarek. Trzeba się na coś zdecydować. CO KUPIĆ NA DZIEŃ CHŁOPAKA

W tym roku miałam szczególny problem z wyborem prezentu na Dzień Chłopaka. Wcześniej miałam sporo pomysłów, a gdy ten dzień zaczął się zbliżać nie wiedziałam co mam wybrać! Dlatego stwierdziłam, że będę musiała zrobić na blogu prezentownik, do którego zawsze będę mogła powrócić by szybko odświeżyć swoją pamięć. W ten sposób zbiorę w jednym miejscu swoje pomysły, z których również będziecie mogli skorzystać. 

jaki%2Bprezent%2Bdla%2Bch%25C5%2582opaka

JAKI POWINIEN BYĆ PREZENT  


Wybierając prezent dla kogoś bliskiego w pierwszej kolejności staram się kierować zainteresowaniami oraz pasjami danej osoby. Często zwracam też uwagę na zastosowanie oraz funkcjonalność produktu. Ponadto często stawiam na rzeczy niekoniecznie materialne, czyli takie jak: zabranie kogoś w fajne miejsce, przygotowanie ulubionej potrawy albo zrobienie czegoś własnoręcznie (np. pozytywny słoik). Takie gesty są bardzo miłe i mogą sprawić drugiej osobie wiele radości, ale wręczenie gotowego prezentu, to również dobre rozwiązanie. 

ZEGAREK NA PREZENT 

jaki%2Bprezent%2Bna%2Bdzie%25C5%2584%2Bc

Pierwszym pomysłem na prezent, który trafi do mojego prezentownika jest drewniany zegarek męski. Taki podarunek łączy w sobie niebanalny wygląd z praktycznym zastosowaniem. Uważam, że to nietuzinkowe połączenie może być doskonałym dodatkiem, który nada charakteru męskiej stylizacji. Drewniane, ekologiczne zegarki stają się coraz bardziej popularne. Stanowią miłą odskocznię dla klasyki, a ich nowoczesna forma na pewno przyciągnie spojrzenia. 

1810-craveman-2.jpg


Często w takich zegarkach drewniane są jedynie tarcze, a pasek tradycyjnie skórzany, ale można spotkać również modele, które niemalże w całości wykonane są z drewna. Wbrew pozorom materiał ten jest bardzo lekki oraz trwały. Warto zwrócić też uwagę na to, że tarcza zazwyczaj jest osłonięta szkiełkiem, więc wilgoć jej niestraszna. 

1752-315-img_1148lismorebeztlacrop.png

1888-norman-front.png


Zegarek to świetny pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. Tym bardziej, że to dodatek, który może występować pod różnymi postaciami. Sama w swojej kolekcji mam kilka zegarków i dobieram je w zależności od potrzeb i ubioru. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie by uzupełnić kolekcję o nowe, odmienne modele. Raz można założyć zegarek z metalową bransoletką, a innym razem postawić na drewniany i ekologiczny design. 


Więcej inspiracji:

Watches and jewelry - moja inspirująca tablica na Pintereście 

Mój Instagram: @adazet 

instagram%2Bfashion.jpg

Jakie zegarki Ci się podobają? :)

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.