Lista blogów » marysia-k

3 powody, dla których warto trzymać telefon w etui.

Zobacz oryginał
DSC_0237.JPG
Popularne case- etui na telefon jest świetnym gadżetem! Coraz więcej firm oferuje te produkty na rynku, a między innymi jest to etuistudio.pl, gdzie często zamawiam sobie moje "perełki". Wiele osób nie potrafi się na nie zdecydować, a ja dziś chciałabym przedstawić Wam 3 powody, dla których naprawdę warto się w nie zaopatrzyć. Dajcie w komentarzach znać kto z Was ma, jakie macie telefony i co o nich sądzicie! 
DSC_0236.JPG
 POWÓD 1 
Ochroni Twój telefon.
Współczesne telefony nie są tak trwałe jak te sprzed kilku lat. Przyznaj się! Od razu pomyślałeś o Nokii 3310! Wszystko za sprawą rozwoju technologii, designu. Producenci wręcz prześcigają się w produkcji coraz cieńszych i lżejszych telefonów. Odbija się to jednak na trwałości i jakości takiego sprzętu. Niestety to może spowodować, że telefon na przykład wyślizgnie nam się z rąk. Na szczęście etui może być świetną amortyzacją jakże cieniutkiej szybki wyświetlacza i innych elementów. Oprócz tego telefony są bardzo podatne na zarysowania, a etui pozwoli nam uchronić nasz smartphone przed niechcianymi niespodziankami. Oprócz tego niektóre telefony mają wysunięty aparat, a posiadania etui pozwoli go delikatnie zakryć, wszystko zależy od modelu.
DSC_0238.JPG

 POWÓD 2
Ułatwia trzymanie w dłoni.
To kolejny powód, dlaczego cienkie etui może wcale nie być dobrym rozwiązaniem. Wraz z tym idzie w patrze wielkość telefonu- cienkie i duże smartphony trudniej utrzymać w dłoni co może powodować wiele upadków, a co za tym idzie nieprzyjemności. Każde etui etuistudio.pl zostało zaprojektowane tak, aby wygodnie się je nam trzymało i było bardzo użyteczne. Do wyboru mamy naprawdę wiele wzorów, które przedstawiłam na końcu wpisu. Są te designerskie, minimalistyczne, z nadrukami, wzorami. Silikonowe, gumowe, plastikowe, metalowe, skórzane... Oprócz tego dostępnych case jest na wiele modelów, na przykład: iPhone, Samsung, Sony, LG, Xiaomi, Huawei i wiele innych.
DSC_0239.JPG
 POWÓD 3
Ładnie wygląda. 
Taki model telefonu jak Twój ma wiele osób. Czy personalizacja nie jest ekstra? Etui sprawi, że Twój telefon będzie naprawdę Twój- totalnie oryginalny. W dodatku wyobraźcie sobie, że etuistudio.pl pozwala Wam zaprojektować własne etui z własnym motywem, zdjęciem, cytatem- czymkolwiek chcecie. Taki pomysł byłby z pewnością najbardziej oryginalny i wyszukany. I jaka przy tym zabawa! I w dodatku satysfakcja- stworzyć coś dla samego siebie. A oprócz tego myślę, że mógłby to być niezły pomysł na prezent. Myślę, że telefon w ładnym opakowaniu bardzo przyciąga uwagę. Teraz etui pełni wiele innych funkcji- jednocześnie mogą być też wizytownikami, portfelami, a nawet akumulatorami...!
DSC_0233.JPG
page.jpg

 case- etuistudio.pl
DSC_0240.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.