Lista blogów » Co można wyszukać w składzie do wynajęcia?

2023 to rok królika. Co przyniesie nam nadchodzący rok?

Zobacz oryginał

Niezależnie czy wierzysz w znaczenie horoskopu, czy nie, Chiński horoskop jest bardzo ciekawym do obserwowania. Dopasowanie znaków zodiaku do zwierząt i “patronat” danego zwierzęcia nad całym rokiem tworzy niesamowite historie i przepowiednie. Jeśli jesteś fanem horoskopów, to wiesz, że należy je traktować jako wskazówki, rady na nadchodzący czas w Twoim życiu. 2023 to rok królika. Co przyniesie nam Rok Wodnego Królika?

Co oznacza królik w Chińskim horoskopie?

W Chińskim horoskopie królik oznacza nadejście harmonii, spokoju, szczęścia, bogactwa, równowagi. Nowy Chiński rok rozpoczyna się dopiero 22 stycznia 2023 roku i z tą datą rozpocznie Rok Wodnego Królika.


Królik przyniesie harmonię i równowagę. W mitologii Chińskiej zwierze to symbolizuje cierpliwość i szczęście. To miła odmiana po Roku Tygrysa, który obfitował w wszechobecne wstrząsy i chaos. Rok Królika Wody to również czas łatwiejszego przypływu pieniędzy. Ludzie urodzeni pod znakiem królika są opanowani, spokojni, rzadko dają ponieść się silnym emocjom. Przynoszą spokój i równowagę oraz zdroworozsądkowe podejście do życia. Dlatego w Roku Królika wszyscy możemy odetchnąć ulgą!

Co przyniesie rok królika?

Rok Królika jest błogosławieństwem dla zmęczonych i utrapionych wydarzeniami minionego roku. Będzie to czas rozważnych decyzji oraz stabilizacji. Odejdą niepokoje, żale. Królik usunie niepewności i niedomówienia, które spowodowały dynamiczny rozwój spraw i chaos. Ma on przynieść wyjaśnienie, racjonalne podejście do spraw i przede wszystkim spokój.


Będzie to też czas sukcesów. W 2023 królik pomoże Ci pomyślnie zrealizować plany i rozwiązać zapętlone, niedopowiedziane sytuacje. To czas na karierę, rozwój i stawianie na własny sukces. Największych pomyślności mogą się spodziewać ludzie urodzeni pod znakiem Królika, ale także znaki zaprzyjaźnione, czyli Smok, Małpa, Koza i Wół. Ostrożne powinny być znaki wrogie dla Królika, czyli Koguty i Tygrysy. Trzy najszczęśliwsze znaki w 2023 to Pies, Świnia i Koza!

Jakich zmian spodziewać się w Roku Królika Wodnego?

W Chińskim Roku Królika postaw na racjonalne decyzje i przemyślane ruchy. Nie działaj pochopnie – zachowaj spokój. Królik czuwa nad pomyślnością i szczęściem, daje cierpliwość. Dlatego Ty też ją zachowaj – zaufaj procesowi i zaplanuj swoja drogę do sukcesu. Niezależnie czy Twój sukces chcesz osiągnąć w karierze, miłości, przyjaźni, hobby. Podejmuj rozważne decyzje i trzymaj się ich, a wkrótce zobaczysz pożądane efekty.


Jeśli od dawna planujesz przeprowadzkę, remont, a może wyjazd na dłużej – zrób to. Rok Królika to czas pozytywnych zmian. Nie działaj jednak pochopnie – zaplanuj cały proces. Kup bilety z wyprzedzeniem, przemyśl co zapakujesz w walizkę, zrób przegląd swojego mieszkania i zadecyduj co zachowujesz, a co wyrzucasz. Nadprogramowe szpargały oddaj na cele charytatywne (do szkoły, domu dziecka, hospicjum) lub jeśli chcesz je zachować, ale niekoniecznie trzymać w domu, aby zajmowały miejsce – wynajmij małą powierzchnię magazynową.


W takich magazynach (wielkość już od 1m2) za niewielką opłata można bezpiecznie przechowywać swój dobytek, którego niekoniecznie używa się na co dzień. Jest to również świetne rozwiązanie dla Tych, którzy nie posiadają piwnicy. Takie magazyny na wynajem oferuje Kangu. Znajdują się one w większych miastach w całej Polsce. Sprawdź! I podejmij działanie – w Roku Królika wszystko jest możliwe!

Artykuł 2023 to rok królika. Co przyniesie nam nadchodzący rok? pochodzi z serwisu .

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.