Lista blogów » blansh fashion
sesja promująca Red Pop...
2014 was the best year!
Zobacz oryginał czw., 01/01/2015 - 16:07Ten rok był zdecydowanie moim najlepszym. I w blogowaniu i w życiu prywatnym, pomimo bardzo dużego tempa, które sobie narzucałam i czasami już braku sił na to wszystko, to właśnie dzięki temu tak dużo przeżyłam i doświadczyłam.
A był on właśnie taki:
sesja promująca Red Pop...
w czerwcu zaczęła się przygoda z Mam Talent, która potrwała aż do końca października, czyli do półfinałów:
ten rok również był pełen wyjazdów i życia na walizkach:
wyjazd do Berlina na Fashion Week
we wrześniu słoneczna Barcelona...
a w listopadzie przepiękny Paryż...
a także wiele spotkań z Blogerkami
wyjazd do Berlina na Fashion Week
we wrześniu słoneczna Barcelona...
a w listopadzie przepiękny Paryż...
a także wiele spotkań z Blogerkami
i chwil spędzonych ze wspaniałymi osobami...
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.





























