Lista blogów » Fashionsmachines

2013/2014

Zobacz oryginał

2013 roku jak i Sylwester już za nami. Jak dla mnie był to czas wzlotów i upadków. Spełniło się moje marzenie o podróży do Anglii, zaplanowałam i skrupulatnie dążę do spełnienia kolejnych celów. Były też kłótnie,sprzeczki i przykre chwile. Jednak to wszystko już za nami a jednocześnie przed nami spore pole do popisu. Najbliższe cele to udana studniówka i aktywnie spędzone ferie. Tym razem brałam udział w bardzo ciekawej imprezie sylwestrowej a mianowicie balu przebierańców. Pomysł jak dla mnie bardzo udany a wykonane przebrania jeszcze lepsze. Dzięki temu mogłam się bawić z batmanem, zakonnicą, jaskiniowcami i wieloma innymi :) Jeśli kiedykolwiek będziecie mieli okazję uczestniczyć lub zorganizować taką imprezę to nie  wahajcie się ani chwili. Podczas tego wyjątkowego wieczoru 2 osoby zostały uhonorowane tytułem najlepiej przebranych osób. Było również karaoke i gra taneczna, którą chyba wszyscy byli zadowoleni.


DSC_0259.JPG


DSC_0199.JPG


DSC_0204.JPG


DSC_0203.JPG


DSC_0240.JPGDSC_0442.JPG


DSC_0223.JPGDSC_0225.JPG


DSC_0208.JPGDSC_0209.JPG


DSC_0442.JPGDSC_0388.JPG


DSC00448.JPG

DSC_0287.JPG


DSC_0353.JPG


DSC_0464.JPG


DSC_0375.JPG


DSC_0379.JPG


DSC_0383.JPG


 Nie pozostaje mi nic innego niż życzenie Wam radości i wytrwałości w nadchodzącym roku :)











Zaloguj się, żeby dodać komentarz.