2013/2014
Zobacz oryginał pt., 03/01/2014 - 21:282013 roku jak i Sylwester już za nami. Jak dla mnie był to czas wzlotów i upadków. Spełniło się moje marzenie o podróży do Anglii, zaplanowałam i skrupulatnie dążę do spełnienia kolejnych celów. Były też kłótnie,sprzeczki i przykre chwile. Jednak to wszystko już za nami a jednocześnie przed nami spore pole do popisu. Najbliższe cele to udana studniówka i aktywnie spędzone ferie. Tym razem brałam udział w bardzo ciekawej imprezie sylwestrowej a mianowicie balu przebierańców. Pomysł jak dla mnie bardzo udany a wykonane przebrania jeszcze lepsze. Dzięki temu mogłam się bawić z batmanem, zakonnicą, jaskiniowcami i wieloma innymi :) Jeśli kiedykolwiek będziecie mieli okazję uczestniczyć lub zorganizować taką imprezę to nie wahajcie się ani chwili. Podczas tego wyjątkowego wieczoru 2 osoby zostały uhonorowane tytułem najlepiej przebranych osób. Było również karaoke i gra taneczna, którą chyba wszyscy byli zadowoleni.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



