Lista blogów » BlackAndWhiteFashion

2 LATA !!!!!!

Zobacz oryginał
0000597_cupcake-toppers-black-tie-hearts
balon-czarny-w-biale-kropki-1-szt-14-223Dzisiaj mija drugi rok, odkąd opublikowałam pierwszego posta.  Zaczynałam niekonwencjonalnie. Pewnego dnia powiedziałam sobie " zakładam   bloga modowego". Nigdy wcześniej nie byłam na żadnym innym blogu;  ani modowym ani żadnym innym.  Dopiero po moim pierwszym wpisie, zaczęłam szukać w sieci, jak to robią inni. W pierwszej kolejności szukałam  blogerek 40+. Wtedy nie podejrzewałam nawet, że są tez blogerki 50+, 60+.  Dzisiaj wiem, że jest nas sporo.  Oczywiście  zaglądam też na blogi młodszych koleżanek. 
Na pierwsze posty patrzę z sentymentem. Nie usuwam ich, bo pokazują drogę, jaką pokonałam. Dzisiaj mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z wyglądu  bloga, zdjęć, ze swojego też :)  Ci z Was, którzy są ze mną od dawna, może nawet od początku, zapewne zauważyli te zmiany. 
Blog jest moja pasją, moja przyjemnością, odskocznią od problemów.  Mogę śmiało napisać, że odmienił moje życie.  Poznałam mnóstwo wspaniałych osób.  Spotykamy się na łamach naszych blogów ale też  osobiście. Wiele z tych osób stało mi się bardzo bliskimi. 
Blog pokazał mi drogę. Drogę mam nadzieje, kariery. W wieku 43 lat podjęłam naukę. Chcę być stylistką.  Muszę tu wspomnieć o znanej nam wszystkim wspaniałej Krysi, która pokazała mi, że w każdym wieku można zmienić swoje życie i że po odchowaniu dzieci można  poświęcić się pasji a nie siedzieć na bujanym fotelu i  pilnować wnuków.  Pokazała mi, że nie jest za późno i mogę  robić  coś ciekawego.  Mam co prawda jeszcze trochę czasu zanim dzieci się usamodzielnią ( córka studiuje, syn w gimnazjum ) ale teraz  już wiem, co chciałabym robić. 
Piszę trochę chaotycznie ale jestem wzruszona, że to już dwa lata.
Początkowo miał to być zabawa, nawet nie podejrzewałam, jak wpłynie na moje życie. 

images%2B(5).jpg


Chciałabym podziękować wszystkim, którzy do mnie zaglądają. Tym, którzy są za mną od początku i tym, którzy dopiero mnie odnaleźli. Tym, którzy  śledzą każdego posta i tym, którzy tylko czasami sobie o mnie przypomną. Tym, którzy komentują i tym, którzy tylko zaglądają a także tym, którzy piszą maile.  
Jak wiecie, nie bawię się w "obs za obs" i każdy Obserwujący jest dla mnie bardzo ważny i cenny.
Wszystkich Was  cieplutko pozdrawiam.


tort-weselny-02.jpg


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.