Lista blogów » Moda, w której nie można wyjść na ulicę nie jest modą

16.

Zobacz oryginał

Hej!

Jak dawno mnie nie było, ciągle brakuje mi czasu. Nie chciałabym zaniedbywać bloga ale w roku szkolnym niestety rzadziej będę pisać, tym bardziej, że teraz jestem w klasie maturalnej...

Uwielbiam kolorowe marynarki, niedawno będąc w Poznaniu weszłam do bershki i tam trafiłam na idealną czerwoną a właśnie tego koloru brakowało w mojej szafie. Zestaw prosty, klasyczny z nutką elegancji, czyli taki jaki lubię najbardziej :)

Jeśli macie do mnie jakieś pytania to zapraszam KLIK.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG
Zdj: Jakub Woziński 


Marynarka: Bershka
Spodnie: Bershka
Koszula: Bershka
Buty: Deichmann
Torebka: Cropp 


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.