Lista blogów » Fotografia sposobem wyrazu

Żółta frustracja |

Zobacz oryginał
1.JPG
Czasami chciałabym uciec gdzieś daleko. Zaszyć się. Wykrzyczeć to, co siedzi mi w głowie i w sercu. Wylać swoją złość, smutek, frustrację. Pozbyć się negatywnej energii, która chcąc nie chcąc, pojawia się w życiu każdego z nas.  Czasami tracę cierpliwość.  Nawet ostatnio często.  Robię się nerwowa. I męczy mnie wszystko. Przecież idzie wiosna. Zbliża się wielkimi krokami a Ty Natalia masz stany złości? Chyba coś z Tobą nie tak... Sama nie wiem... czy ze mną czy z ludźmi czy ze światem jest coś nie tak. Bo to nie tylko ja sama mogę doprowadzić siebie do szału przez swój marazm i lenistwo,  ale też świat się do tego przyczynia. Świat,  który ostatnio mnie dobija. Tyle dzieje się zła.  Choć to mnie tak nie nurtuje. Nurtuje mnie jak można być jednocześnie sztucznie miłym i jednocześnie ranić. Nie widzieć starań jednej osoby. Nie widzieć jej zaangażowania, jej pasji, a nagradzać drugą osobę, która pojawia się jak coś potrzebuje i podlizuje się. Wiem, powiecie dziewczyno takie jest życie. Nigdy nie będzie sprawiedliwie. Ale ja wiem, że nigdy nie będzie idealnie. Ale ja chcę poszanowania mojej osoby. Poszanowania mojej pracy. Poszanowania mojej obecności. Czy to tak wiele? Czy to tak wiele szanować, doceniać i patrzeć obiektywnie na sytuację? Jak dla mnie nie.

Kochani bądźmy obiektywnymi obserwatorami życia. Wyzbywając się subiektywizmu, zyskujemy prawdziwy ogląd świata i postaw ludzkich. Rzetelnością nikogo nie skrzywdzimy. Nie bądźmy zaślepieni chwilowym szałem, chwilowym zachwytem lub tak zwanym "zaćmieniem mózgu", które odbiera nam racjonalne myślenie. Bądźmy fair, nie faworyzujmy. Doceniajmy czyjąś pracę, obecność, a nie wybrzydzajmy. O to Was dziś proszę. Bo tego dziś mi bardzo potrzeba.
2.jpg
ramoneska - gamiss | pasek - gamiss
3.JPG
4.JPG
5.jpg
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
11.jpg
12.JPG
13.JPG
14.JPG
15.JPG
ramoneska - gamiss | pasek - gamiss | bluzka - zaful | spodnie - sammydress | torebka - sammydress | skarpetki - primark | buty - adidas | bransoletka - rosewholesale


Po wylaniu w kartę bloggera negatywnych emocji, może przejdę do opisu stylizacji. Jako blondynka jestem średnio przekonana do noszenia ubrań w żółtych kolorach zwłaszcza tych górnych części garderoby, jednak stwierdzam, ze nie wyglądam w nich źle. Kurtka jest świetnie wykonana, skóra jest miękka, miła w dotyku. Solidnie uszyta, niewygnieciona, a szła do mnie dużo kilometrów. Do tak mocnego akcentu kolorystycznego dobrałam stonowaną resztę - czarna bluzka z chokerem i szerokimi rękawami, czarne spodnie, adidasy, torebkę. W stylizacji spodnie stanowią ciekawy element, ponieważ są rozszerzane i nierówno postrzępione. Założyłam do nich bardzo modny pasek, który jest dobrze wykonany, fajnie się prezentuje i jest na gumce, dlatego dopasuje się do każdej sylwetki. Torebka jest w urocze kwiatki i bardzo kojarzy mi się z wiosną mimo swojego smutnego koloru. Mimo nietypowych spodni postanowiłam zaszaleć ze skarpetkami - wybrałam pończochowe skarpetki z Myszką Mickey z primarka, które pokazywałam Wam w haulu zakupowym z Londynu tutaj. Oto moja stylizacja na cieplejsze dni wiosny, które mam nadzieję, że już niedługo uraczą nas swoją obecnością, ponieważ uwielbiam popylać w ramoneskach, a mam ich całkiem sporo. Moje nowości w tej propozycji ubioru pochodzą ze strony gamiss i mogę Wam je szczerze polecić.


Udanego weekendu, ja kochani zmykam spać (bo jak zawsze pisałam ten post w nocy)!

_______________________________________________


Nie zapomnijcie dodać mnie na moich mediach społecznościowych, aby być na bieżąco.
000000000000.jpg

Fotografia sposobem wyrazu


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.