Lista blogów » Misscosmo15 - blog o lumpeksach, stylizacjach i kosmetykach
Łupy lumpeksowe- Luty :)
Zobacz oryginał pon., 16/02/2015 - 20:16 Hej :* Dzisiaj mam dla Was zdjęcia moich ostatnich łowów lumpeksowych :) Nie jest ich dużo, ale trochę się tego nazbierało i postanowiłam Wam pokazać co nowego u mnie :)
1. T-shirt z Kate Moss od Stelli MCcartney z tej sławnej kolekcji Red Nose ;) Szukałam jej całe 3 lata i wreszcie mam! :) Za 5zł
2. Zwykły, mięciutki sweterek z H&M, 2zł
3. Pudrowa sukienka w groszki. Uwielbiam ten krój, mam już 3 sukienki takie, tyle że z innym nadrukiem :) Za 6zł
4. Śliczna narzutka w kolorze liliowym, ma maleńką dziurkę na szwie, ale zaszyję ją popraniu :) Z Primark, 1zł
5. Śliczny, krótki sweterek w panterkę z Outfiters Nation, 2zł
6. Zupełnie nowy, śliczny płaszczyk z H&M. Ma na sobie mnóstwo paproszków, ale rolka z taśmą załatwią sprawę. Uwielbiam takie dziewczęce kroje! Za 2zł
7. Kosmetyczka- portfel, Boots. Śliczny, pudrowy, w ogóle nie zniszczony, za 2zł
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.










