Lista blogów » BrownSkinLady
Blue & pink tropics
Zobacz oryginał czw., 06/08/2015 - 20:34Witam :)
Pisałam ostatnio, że kocham palmy. Tutaj jest na to dowód :)
Zaatakowały tropikalne upały, w to mi graj. Gdy wychodzę z pracy, z klimatyzowanego pomieszczenia i odczuwam to uderzenie ciepła - to jest to. Odczuwam, że żyję. Nie ma co, lato w tym roku mnie rozpieszcza :)
I'm wearing:
Tunika - H&M
Buty - czasnabuty.pl
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.









