Lista blogów » SzafaRysia
Wyjazdowo
Zobacz oryginał ndz., 07/06/2015 - 19:40Dziś chciałabym Wam pokazać zdjęcia z małej wycieczki do Ueckermünde.
Byliśmy tam już drugi raz. Miejsce te ma przepiękne uliczki- które są idealne jako tło do zdjęć :)
Tego dnia dopisała nam całkiem przyjemna pogodna, jedynym problemem był wiatr.
Stylizacja z kategorii elegancja na co dzień. Sprawdzi się w wielu sytuacjach.
Sweter- H&M
Bluzka- Primark
Koszula- sh
Spodnie- Mohiti

Kolczyki- H&M
Torebka- Mohito
Buty- Deichmann

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.











