Lista blogów » Mon Cherries

Green over the knee CASADEI boots

Zobacz oryginał
1.png

Czuć już wiosnę w powietrzu! Co prawda tylko w ciągu dnia, a w prognozach straszą, że zima jeszcze nie odeszła na dobre, ale i tak jest dobrze - cieplej, dzień dłuższy i wszystko takie jakieś weselsze, nawet poniedziałek ;) Ja w ten cudny poniedziałek zebrałam się nawet do opublikowania postu - ostatnio bardzo mi z tym nie po drodze, ale postaram się o większą regularność. Dziś na tapetę idą moje nowe zamszowe kozaki za kolano firmy Casadei w kolorze butelkowej zieleni. Casadei to moja najnowasza miłość - tak jak darzyłam miłością szaloną szpilki Louboutina, tak o po zakupie 4 pary jakoś zapał się ostudził. Marzenie spełnione, czterokrotnie, trzeba więc było znaleźć sobie nowy cel. Padło (to chyba zrozumiałe) na Casadei. A że ostatnio moje marzenia w zsadzie materializują się z marszu to mam już piękne botki znane z tego posta (klik) oraz kozaki, które pokazuję Wam dziś. Czas pomyśleć nad kolejnym życzeniem ;)

2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
8.png
9.png
10.png
11.png
12.png
13.png
14.png
15.png
Sweter (oversize sweater): H&M Buty (overknee boots): CasadeiTorebka i szal (bag and scarf): Zara

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.