Lista blogów » BrownSkinLady

Biegiem...

Zobacz oryginał
Przygotowuje sie do biegu o puchar mojego zakladu pracy, ktory odbedzie sie we wrzesniu. Moim celem jest przebiec 10 km ponizej godziny z jak najmniejszym wysilkiem. Na dzis sytuacja przedstawia sie nastepujaco.


endo.JPG



Jeszcze jest sporo do zrobienia. Po powrocie z biegania az kapie mi z wlosow. Gdy osiagne czas ok 55 min bede sie czula przygotowana na maxa :)



Zaloguj się, żeby dodać komentarz.