Lista blogów » BrownSkinLady
Gold day
Zobacz oryginał śr., 03/09/2014 - 21:10Cześć :)
Tym razem klasyczny look, przeważnie tak chodzę na codzień, do pracy. Wyższe buty połączyłam jednak z czarnymi luźnymi spodniami, przemyciłam też trochę luzu ubierając bokserkę hip-hopowej firmy :)
Zdjęcia były robione tuż obok pijali piwa, szybciutko się stamtąd zawinęliśmy :)
Miłego oglądania!
xxx
Narzutka: Bershka
Spodnie: Bershka
Top: Alkopoligamia
Buty: H&M
Torebka: Szafomania
Naszyjnik: H&M
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.











