Lista blogów » BrownSkinLady

My blue magic

Zobacz oryginał
Cześć :)

2.png

Mimo dość ładnej pogody, jest strasznie zimno. Szczerze, to nie wiem kto mnie zmusi iść robić zdjęcia zimą :P Teraz mam jeszcze jesienny płaszcz z Orseya, ale już przymierzam się do wyciągnięcia kurtek zimowych.
Bardzo prosta stylizacja, luźna koszula, legginsy i botki. Jak Wam się podoba?

Pozdrawiam :)

4.png


7.png


3.png


5.png


6.png

Płaszcz - Orsay
Koszula - Haus
Leginsy - Gatta
Botki - Deichmann

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.