Lista blogów » Szafa Aleksandry

Zimno u mnie!

Zobacz oryginał

 Wygrzebałam z szafy ciepły sweter i botki, bo jeszcze parę dni temu było paskudnie zimno!
Pogoda wciąż nie jest moją wymarzoną, więc ubolewam i żeby nie zmarznąć, ubieram się ciepło.
No dobra, nie narzekam, bo już w połowie czerwca, będę miała dużo słońca! WAKACJE! Z dziećmi;))

Zmiany na blogu ciąg dalszy, czy nowy nagłówek Wam się podoba?



066.JPG


073.JPG


165.JPG

084.JPG


Z moim fotografem Emilką;)


113.JPG


 067.JPG


 076.JPG









039.JPG






105.JPG



193.JPG


223.JPG


228.JPG

2013-05-281.jpg

kurtka/jacket - H&M
spodnie/trousers - H&M
buty/shoes-Asos
sweter/jumper-Cubus


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.