Lista blogów » Moda, w której nie można wyjść na ulicę nie jest modą
16.
Zobacz oryginał pon., 17/09/2012 - 16:22Hej!
Jak dawno mnie nie było, ciągle brakuje mi czasu. Nie chciałabym zaniedbywać bloga ale w roku szkolnym niestety rzadziej będę pisać, tym bardziej, że teraz jestem w klasie maturalnej...
Uwielbiam kolorowe marynarki, niedawno będąc w Poznaniu weszłam do bershki i tam trafiłam na idealną czerwoną a właśnie tego koloru brakowało w mojej szafie. Zestaw prosty, klasyczny z nutką elegancji, czyli taki jaki lubię najbardziej :)
Jeśli macie do mnie jakieś pytania to zapraszam KLIK.
Zdj: Jakub Woziński
Marynarka: Bershka
Spodnie: Bershka
Koszula: Bershka
Buty: Deichmann
Torebka: Cropp
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



