Lista blogów »

Pensjonarka i DIY

Zobacz oryginał

Tym razem jeszcze w letnich klimatach, ale to już chyba koniec tego dobrego bo już dziś u nas pojawiła się jesień, dlatego postanowiłam zamówić już sobie kurteczkę. Nadal w moich stylizacjach utrzymuje się kolor zielony, jakoś tak mi się przypodobał. spodenki natomiast maja male ślady DIY, były używane więc nie wiem czy jest to wykonane oryginalne czy przez kogo, mniejsza o to ważne że są ładne. ciężko mi się przemóc aby założyć kurtkę, niestety wieczorami jest już tak zimno, ze inaczej się nie da. 


IMG_5725.JPG

IMG_5726.JPG

IMG_5728.JPG

IMG_5727.JPG
| bluzka - Sabra, buty - Nn, spodenki - Nn, bransoeltka - Jubileo , torebka - Nn | 
9137E152FBA89A4FE58B05C7938365D4.png
FACEBOOOK.pngKONKURSS.png

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.