Lista blogów » Kasia Koniakowska Blog

zielony neon

Zobacz oryginał

Moim ulubionym kolorem, który kojarzy się z wiosną jest zielony. Najbardziej pokochałam go w odcieniu neonu i od zeszłego roku nie mogę się z nim rozstać, stąd tak wiele go w moich stylizacjach.
Wiem, że obecnie za oknem jest na prawdę gorąco, ale w zeszły wekeend robiłam te zdjęcia i wcale nie było tak upalnie. Z resztą z tą wiosenną pogodą to jest teraz różnie.
Na chłodniejsze dni mam dla Was taką oto stylizację. Aby nie było tak zwyczajnie dobrałam kapelusz i czarną chustę oraz wysokie szpilki. Pierwszy raz zdecydowałam się na buty z odkrytym palcem, gdyż jakoś nigdy nie były wygodne i mnie obcierały, ale ten model akurat jakoś daje radę i nic mi się nie działo. Myślę, że to wszystko zależy od profilu buta no i układu stopy. Włosy mam już na prawde długie, nie pamiętam kiedy takie miałam, ale w tej stylizacji się przydały. Jednak patrze na zdjęcia i stwierdzam, że musze się opalić, bo bladzina ze mnie :)
A Wy jakie plany macie na weekend. Ja z pewnością uciekam jutro na działkę, doglądać swoje rośliny. Z tyłu zdjęć możecie zaobserwować moje krzaki truskawek, już coś się na nich pojawia. Zobaczymy co ...


kulisy+sesji,+sweet+fota,+kapelusz,+doda


instagram%252C+blogerka%252C+hit%252C+ka


styl%252C+u%25C5%259Bmiech%252C+smile%25


look%252C+neon%252C+zielony%252C+dodatki


szpilki%252C+platformy%252C+na+nogach%25


centro%252C+szpilki%252C+czarne+szpilki%


Kasia,+kapelusz,+blondynka,+d%C5%82ugie+


blogerka%252C+Kasia%252C+Kasia+Koniakows

kopertówka - Bershka | szpilki - Centro | chusta - iButik | bluza - New Yorker | kapelusz, jeansy, bransoletka - priv |

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.