Lista blogów » marysia-k

Skull.

Zobacz oryginał
Dawno mnie tutaj nie było. Przepraszam. Lekkie zamieszanie.Londyn, sprawy osobiste... Ale dobrze zrobiła mi taka przerwa. Wiele zdążyłam zdziałać, a przede wszystkim odpocząć :D.
Relacja w cudownego miasta, pełnego energii, nie z tego świata, cudownego, najlepszego i najnaj wszystko :D już niedługo :D.

PicMonkey+Collage3.jpg
Stylizacja raczej nie na mój typ, ale warto próbować czegoś nowego :D. Zauważyłam, że lubię swobodę i luz (niekoniecznie w postaci spodni),  oversize etc. Od 'za niedługo' będziecie mnie oglądali tylko w tego typu zestawach. Powracając do mniej ulubionego dzisiejszego- to proste połączenie. Moja ulubiona kurtka + masywne buty dodały złośliwego charakteru stylizacji, lecz chciałam zachować grzeczny charakter w postaci kwiecistej bluzki, pierścionka słonika i sznurkowo-koralowego naszyjnika. Dla zabicia chlodu dodałam długaśny cieplutki szalik :D.

Obraz+004.jpg

PicMonkey+Collage1.jpg

Możecie zobaczyć, że zdjęcia robione są jeszcze w innym czasie, kiedy to jeszcze trawa była zielona i śnieg nie leżał na ulicy... Ahh te 'czasy'. Nie ślizgałam się co trzeci krok, ale... nie narzekam. Każda pora roku ma w sobie coś niesamowitego. Mam takie zaległości, że wrrr... 
Obraz+020.jpg
buty- yeswalker | torebka, kurtka- Reserved | spodnie- Tally Weijl | szalik- H&M | pierścionek, naszyjnik- zielony kot | koszula- House


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.