Lista blogów » Kamperki.com - lifestyle, moda, uroda, parenting, kulinaria

#shareweek – moje ulubione blogi

Zobacz oryginał

Są takie wieczory, że dosłownie wsiąkam w blogosferę. Ilość blogów, artykułów i nowiuśkich wpisów jest tak duża, że siadając o 19:00 potrafię odejść od komputera grubo po północy, a i tak jeszcze czuję niedostatek, bo jedna z drugą i trzecim napisali tak dobre artykuły, że żal ich nie przeczytać, a przecież rano trzeba być w pełnej gotowości do pracy. Są też takie wieczory, kiedy kompletnie nie mam na to czasu, bo przecież w rzeczywistości toczy się normalne życie, pełne obowiązków, śmiechu dziecka, niepomytych garów i głodnego męża… wtedy zaglądam tylko do moich wybrańców, tak na szybko sprawdzam, co u nich nowego i jaką dawkę śmiechu mi dzisiaj zaserwowali.

Jest kilka blogów, które uwielbiam, a wszystkie mają wspólne cechy: zawsze nienaganne zdjęcia i piękne teksty, z których nie raz się zaśmieję na głos, ale też potrafią doprowadzić mnie do łez. Są przemyślane, konkretne i spójne.  I właśnie te cechy przyciągają mnie do nich najbardziej.  Dzięki stworzonemu przez Andrzeja Tucholskiego #shareweek, mam okazję przedstawić Wam tych, których czytuję do poduszki.

Poznajcie moich ulubieńców!

Przepiękne i zawsze perfekcyjne zdjęcia. Wnętrza, ubrania i dodatki, które zawsze mnie inspirują. Piękne rodzinne życie pełne radości, zawsze roześmiane dzieci i zadowoleni rodzice. Rodziny, które uwielbiam obserwować:

Księżycowa szuflada | Mommy draws | Ktoś na przyczepkę | Vilko & Karusia

Pasja, którą dziewczyny przenoszą na papier, jest nie tylko piękna ale przede wszystkim przydatna ich czytelnikom. To tu zaglądam, kiedy potrzebuję rady dotyczących kosmetyków, zarówno dla dużych jak i dla małych,  rad dotyczących zdrowego odżywiania i tych, które mi samej pozwalają rozwijać swoją pasję, jaką jest fotografia.

Kosmetomama | Pipilotka | Jest rudo

Oraz moja koleżanka od kawek z czwórką nieogarniętych dzieci, mieszkająca prawie że za płotem

Nieperfekcyjna Mama 

 

Odwiedźcie ich, poznajcie, bo naprawdę warto, a mi napiszcie koniecznie, jakie są Wasze ulubione blogi?

 

Artykuł #shareweek – moje ulubione blogi pochodzi z serwisu Kamperki.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.