Lista blogów » Kamperki.com - lifestyle, moda, uroda, parenting, kulinaria

Look of the day #4: nowe życie starej spódnicy

Zobacz oryginał

Rzadko zdarza mi się chodzić w spódnicy, naprawdę musi to być święto lasu, albo inne niesłychane wydarzenie. Od lata mam w szafie jedną sztukę (pomijając tiulową, księżniczkową- ale w tej jakoś mi tak dziwnie na co dzień hasać po leśnych dróżkach ;)), i od tamtego czasu miałam ją założoną może dwa, w porywach do trzech razy.

Ostatnio strasznie na mnie patrzyła, taka nieużywana, smutna wisiała na wieszaku, że postanowiłam się przełamać i w końcu wskoczyć w nią i trochę pochodzić. Całkiem inaczej się człowiek czuje, jak zrzuci z siebie jeansy, bardziej kobieco, tak lekko. Zrobiłam sobie znów postanowienie poprawy i postanowiłam, że będę chodzić w spódnicach, że nawet sukienkę sobie kupię ( też mam jedną taką na co dzień i jedną wyjściówkę), bo przecież babą jestem z krwi i koci i warto by to czasem pokazać, prawda? Zwłaszcza, że kilka kilogramów poleciało w dół i w momencie kiedy one uciekały, moje zadowolenie z siebie wprost proporcjonalnie urosło. Postanowienie więc mam, a co z tego wyjdzie… zobaczymy!

Parę miesięcy temu pokazywałam Wam wersję letnią stylizacji z plisowaną spódnicą ( TUTAJ! ). Oglądając te zdjęcia tęsknię za latem, za długimi wieczornymi spacerkami, kiedy było tak bardzo ciepło… ehh jeszcze tylko kilka miesięcy i znów będzie lato!

Wracając do zimowej stylizacji z moją jedyną, a za razem ukochaną spódnicą. Lubię minimalizm i ciągle trzymam się tego, że im mniej kolorów, tym lepiej, dlatego dobrałam do niej ciemne dodatki. Czarne rajstopy, czarną koszulę (ok, grafitową, ale prawie że ;)) i czarną kurtkę puchową. Na torebce jest za to haft w bardzo podobnym kolorze jak ten, w jakim jest spódnica, dlatego całość mi idealnie gra :) Czuję się super w tym zestawie!! A Wam, podoba się? :)

a6-1.jpg

a7.jpg

a11.jpg
a10.jpg

Spódniczka: ZARA

Buty: Diverse

Torebka: GOSHICO

Zdjęcia: KAROLINA FIDKOWSKA FOTOGRAFIA

Artykuł Look of the day #4: nowe życie starej spódnicy pochodzi z serwisu Kamperki.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.