Lista blogów » marysia-k

Jakie wybrać lustro do toaletki?

Zobacz oryginał
DSC_0031.JPG
Toaletka to miejsca, gdzie wykonujemy swój makijaż. Podstawą każdego takiego kąta jest oczywiście lustro. To właśnie ono w dużej mierze bierze udział w wyglądzie naszego makijażu. Bo to przecież  w nim widzimy same siebie. 

Pewnie nie raz zdarzyło Ci się po wyjściu z domu, że Twój makijaż wyglądał po prostu źle. Na jego perfekcyjny wygląd wpływa wiele różnych czynników. Nie tylko wpływają na niego odpowiednie kosmetyki. Dzieje się tak głównej mierze z tego, że wykonujesz go w złych warunkach. Twoje lustro może być brudne, przekrzywione, zamglone, stare, nie dociera się lub nie odbija od niego odpowiednia barwa światła. To są czynniki, które są bardzo ważne i należy na nie zwrócić uwagę. Jak więc dobrać odpowiednie lustro do makijażu?
DSC_0032.JPG
Toaletka od zawsze była moim marzeniem. Ona sprawia, że mój makijaż staje się przyjemny, a ja mam swój własny kącik. To tam z moją twarzą dzieją się cuda- z brzydkiego kaczątka zamieniam się w okej laskę. Fajnie, że wszystkie kosmetyki mogę gromadzić w jednym miejscu. ten zapomniany mebel już od pewnego czasu wraca do łask. Jest bardzo fajnym rozwiązaniem, jeśli jesteś prawdziwą pasjonatką kosmetyków i masz ich naprawdę całą kolekcję. Wygodne szufladki pomagają mi przechowywać je w wygodny sposób. Brakuje mi tylko siedzenia, więc za niedługo spodziewajcie się jakiejś aktualizacji. Będę myśleć też o jakimś oświetleniu.

Ja moją toaletkę skompletowałam zupełnie sama. Zaczęło się od blatu, później szafek, a na końcu dobrałam odpowiednie lustro. Moje znalazłam na stronie dekoracjeirys.pl. Jest to po prostu zwykłe, ścienne lustro o ciekawym starodawnym motywie. jest wygodne i odpowiednio duże. Choć na stronie był naprawdę bardzo duży wybór i mogłam szukać wśród wielu dostępnych modeli. To bardzo rzuciło mi się w oczy i stwierdziłam- musi być moje!
DSC_0036.JPG
Jeśli chodzi o orientację lustra, czyli pozycje w jakiej ma ono stać to przyjęto taką zasadę:
  • lustro poziomo (jak moje) dla makijażystek i wizażystek 
  • lustro pionowo dla fryzjerów


Jak wiadomo wybór luster do makijażu jest naprawdę szeroki. Jednak myślę, że te duże łazienkowe są najlepszą opcją. Myśląc o kupnie kieruj się swoimi upodobaniami i wygodą. Znajdź odpowiednie miejsce w domu. Pamiętaj, że naturalne światło jest najważniejsze. Jasność to podstawa. Dlatego najlepiej ustawić je blisko okna. 
DSC_0038.JPG
Oprócz tego lustro może być świetną dekoracją wnętrza! Pamiętajcie, że od zawsze mówi się, że powiększa ono optycznie pomieszczenie. Może być doskonałą ozdobą i dopełnieniem każdego wystroju. Jest ono wielozadaniowe. Może ono stać się genialną ozdobą mieszkania, dopełniać wystrój, optycznie powiększać wnętrze lub nawet je doświetlać. Jedno jest pewne, jeśli tylko odpowiednio się je dobierze to stanie się ono czymś więcej niż tylko koniecznym wyposażeniem.
DSC_0033.JPG
DSC_0034.JPG
A to moja propozycja innych luster, które zwróciły moją uwagę na stronie dekoracjeirys.pl:
page.jpg

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.