Lista blogów » Kamperki.com - lifestyle, moda, uroda, parenting, kulinaria

Jak zapakować prezenty Świąteczne?

Zobacz oryginał

JAK ZAPAKOWAĆ PREZENTY ŚWIĄTECZNE? Pakowanie prezentów, to chyba moja ulubiona (zaraz po kupowaniu ;)) część przygotowań do Świąt. Uwielbiam te małe dodatki, kolorowe papiery, wstążeczki, kokardki, gwiazdeczki, bombeczki, wszystko jest takie nastrojowe i przypominające o tym, że za kilka dni Święta. Właściwie nigdy nie zastanawiam się, jak zapakować prezenty, bo pomysłów w głowie mam mnóstwo.

Lubię ten zachwyt w oczach, kiedy obdarowany jeszcze nie wie, co czeka go w środku, a już zapaliły mu się oczka, bo prezent sam w sobie wygląda pięknie. Ja wtedy wiem, że warto było się postarać, żeby uzyskać efekt wow!

Chciałam Wam pokazać kilka inspiracji, jak można pięknie ozdabiać prezenty, przy użyciu gadżetów, które mamy w domu, albo można kupić za kilka groszy. Ja mam całe pudełko cekinów, koralików, którymi bawi się Liwia, małych bombeczek i innych drobiazgów. Dokupiłyśmy tylko gwiazdki i serduszka konfetti, za 1,50 i 3 zł oraz jasny papier, na którym najładniej odznaczają się wymienione ozdoby.

Pod zdjęciami naszych zapakowanych prezentów, mam dla Was kilka inspiracji, które również można wykorzystać. Mamy jeszcze sporo czasu, by zapakować prezenty, także na pewno każdy zdąży wyczarować coś pięknego :) My w tym roku działamy troszkę szybciej z pakowaniem prezentów, a to za sprawą Pauliny z bloga Oliloli-newlife.com  i  Wspólnego blogowania przy choince! – więcej info TUTAJ! – więc uniknę świątecznej gorączki i pakowania na ostatnią chwilę :))

IMG_5355.jpg

IMG_5357.jpg

IMG_5359.jpg

IMG_5362.jpg

IMG_5368.jpg

IMG_5371.jpg

IMG_5369.jpg

Teraz garść inspiracji na to, jak zapakować prezenty, by pięknie prezentowały się pod świąteczną choinką!

pakowanie-prezentow-5.jpg

pakowanie-prezentow-7.jpg

pakowanie-prezentow4.jpg

pakowanie-prezentow5a.jpg

pakowanie-prezentow6.jpg

pakowanie-prezent%C3%B3w-1.jpg

pakowanie-prezent%C3%B3w2.jpg

pakowanie-prezent%C3%B3w-3.jpg

Udanej zabawy przy pakowaniu prezentów!

Artykuł Jak zapakować prezenty Świąteczne? pochodzi z serwisu Kamperki.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.