Lista blogów » Ada Zet

328. UNFOLD - czy warto zainwestować w płatne szablony do tworzenia Instastory

Zobacz oryginał
unfold%2Baplikaja%2Bdo%2Btworzenia%2Bins

Niektórzy uważają, że obecnie publikowanie na Instastory to jeden z ważniejszych czynników prowadzenia konta na Instagramie. Warto zadbać o to by relacje były przejrzyste i estetyczne. Na przykładzie aplikacji Unfold odpowiem Wam na pytanie czy warto zainwestować w płatne szablony. 
 UNFOLD - aplikacja do tworzenia Instastory na Instagram Dawno temu napisałam wpis na temat aplikacji Unfold, dzięki której można stworzyć piękne, estetyczne i przejrzyste relacje na Instastory. Wtedy miałam wrażenie, że aplikacja ta zdominowała Instagram i nie miała praktycznie żadnej konkurencji. Post na ten temat wraz z poradnikiem obsługi krok po kroku znajdziecie tutaj - Unfold - relacja z białym tłem na Instagram. 

ramki%2Bjak%2Bz%2Bpolaroida%2Binstastory

efekt%2Bczarnych%2Bramek%2Binstastory.jp


Obecnie mamy do dyspozycji mnóstwo aplikacji i szablonów, które pozwolą upiększyć Instastory, a konkurencja stale rośnie. Nawet w programie Canva jest dostępna taka opcja. W przypadku większości programów wiele szablonów jest darmowych, ale twórcy postanowili na tym zarobić i część motywów staje się dostępna po zapłaceniu odpowiedniej kwoty. Zastanawiające jest więc pytanie CZY WARTO INWESTOWAĆ W PŁATNE SZABLONY, skoro mamy do dyspozycji tyle naprawdę dobrych motywów za darmo?

unfold%2Befekt%2Bpodartego%2Bpapieru.jpg

instastory%2Bramki%2Bjak%2Bz%2Bpolaroida


unfold%2Bpi%25C4%2599kne%2Brelacje%2Bna%Ja naprawdę nie lubię bezsensownych wydatków i jeśli nie muszę, to staram się nie wydawać pieniędzy. Jednak coś skusiło mnie do tego by wykupić płatne szablony i decyzji tej nie żałuję. Owszem, mogłam dalej korzystać jedynie z darmowych pakietów, ale retro ramki, stara klisza czy efekt zdartego papieru podobały mi się jednak bardziej, niż totalnie minimalistyczne, białe szablony. Uważam, że czasami warto jest zainwestować w coś takiego, bo to znacznie usprawniło i przyspieszyło moją pracę.

relacja%2Bz%2Bczarn%25C4%2585%2Bramk%25C

UNFOLD - płatne motywy 


W darmowej wersji użytkownik ma do dyspozycji pakiety: CS1 (25 szablonów), CS2 (15 szablonów) i CS3 (15 szablonów). Ja dokupiłam FF1 (15 szablonów) i RP1 (15 szablonów). Pierwszy z nich składa się z motywów zdjęć niczym z polaroida oraz starej kliszy, a drugi to efekt podartego papieru. unfold%2Bmotyw%2BFF1.jpg

UNFOLD%2Bmotyw%2BRP1.jpg


Obecnie nie pamiętam ceny tych pakietów, ale był to koszt około 4-8 złotych. Dodatkowo użytkownik ma możliwość zmiany kolorów całego tła, ale prawdę mówiąc w ogóle nie korzystam z tej opcji. 

unfold%2Bkolorowe%2Bt%25C5%2582o.jpg


INNE, KREATYWNE WYKORZYSTANIE APLIKACJI UNFOLD 

Aplikacja Unfold służy do tworzenia pięknych, estetycznych Instastory, ale ja znalazłam dla niej trochę inne, bardziej kreatywne zastosowanie. Wykorzystuję ją do porównywania zdjęć PRZED/PO. 

before%2Band%2Bafter.jpg


A dodatkowo wpadłam na pomysł by za pomocą szablonów  ramkami niczym z polaroida urozmaicić swoją zakładkę O MNIE I O BLOGU. Przekonaj się na własne oczy jaki efekt uzyskałam :) 

SPRAWDŹ KONIECZNIE!

♥ UNFOLD - RELACJE Z BIAŁYM TŁEM NA INSTAGRAM - w tym wpisie opisałam krok po kroku działanie aplikacji oraz podzieliłam się wskazówkami dotyczącej jej użytkowania. 

***
Mój Instagram: @adazet 

instagram%2Badazet%2Bnaturalne%2Bzdj%25C

Co sądzisz o wydawaniu pieniędzy na dodatkowe funkcje darmowych aplikacji?
Zdarza Ci się coś wykupić czy darmowe wersje są dla Ciebie wystarczające?

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.