Ogrodniczki
Zobacz oryginał śr., 24/08/2016 - 21:01
Witajcie ponownie, Przychodzę do Was z dość nietypowym ubiorem. Ogrodniczki połączone z crop topem i "vegabond shoes" nie są standardową stylizacją, mimo wszystko myślę że spójną. Okulary "Lenonki" do końca scaliły strój a fryzura podkreśliła całokształt stylizacji. Mam nadzieję że zdjęcia przypadną Wam do gustu.
Staram się być regularna w dodawaniu wpisów, mam nadzieję że mi to nadal będzie wychodzić. Dużo zależy od pogody (ostatnio się wypogodziło więc korzystam z możliwości tworzenia zdjęć), Ostatnio zastanawiałam się jak w zimie dodać np stylizacje z sukienką bo nie chciałabym robić zdjęć w domu, a rozbieranie się przy -15 stopniach to już ewentualność. Dziewczyny, Blogerki macie jakieś pomysły?
****
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.











