Lista blogów » Misscosmo15 - blog o lumpeksach, stylizacjach i kosmetykach

OOTD: Koronka+ burgund :*

Zobacz oryginał
Hej :* Dzisiaj mam dla Was stylizację z moją  ulubioną, bordową spódniczką z H&M. Założyłam do niej koszule w kwiaty, z koronką. Do tego czarne rajstopy, baletki i kardigan :) 

20150416_140942.jpg

20150416_140913.jpg

20150416_140907.jpg

20150416_140855.jpg

20150416_140845.jpg

20150416_140839.jpg

20150416_140830.jpg


Koszula- George, Swap
Spódniczka- H&M, Swap
Balerinki- Bazarek(20zł)
Sweterek- H&M, Sh(1zł)


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.